Pokud zvažujete nějakou bankovní půjčku, je dobré si nejprve dopředu rozmyslet, u jaké banky si půjčku vezmete. V České republice působí několik soukromých komerčních bankovních i nebankovních institucí, které poskytují úvěrové služby. Každá z těchto institucí nabízí jiné služby v rozdílných kvalitách. Správný výběr banky a nastavení úvěru je proto velmi důležité, jelikož vám může ušetřit velké množství peněz.

Osobní půjčka

Jedním z možných řešení úvěrových půjček je takzvaná osobní půjčka. Představuje poměrně pohodlnou a pružnou variantu úvěru, kterou lze realizovat i z pohodlí domova. Osobní půjčku je možné provést přes internetové bankovnictví a nemusíte u ní platit poplatky za zřízení ani vedení půjčky. Půjčka se většinou zřizuje k vašemu běžnému elektronickému účtu.

Účelová půjčka

Pokud plánujete rekonstrukci bytu či domu, v němž bydlíte, nebo pokud potřebujete vybavit byt například novou kuchyňskou linkou, zařídit si obývací pokoj nebo pokoj pro děti, provést rekonstrukci koupelny, bytového jádra v panelákových domech a tak dále, je pro vás připravena takzvaná účelová půjčka. Ani v tomto případě nemusíte platit poplatky za realizaci a vedení půjčky. Stačí jen využít službu Bydlení a rekonstrukce. Do pár minut můžete získat přesnou nabídku sazeb na svoji emailovou adresu, pokud vyplníte online dotazník a nemusíte se už trápit žádnými nereálnými sliby o limitech a sazbách, které následně stejně nedostanete.

Konsolidace nízkých splátek

V případě, že splácíte více úvěrů a začínáte ztrácet přehled o svých dluzích, je pro vás připravena služba konsolidace úvěrů. Jestliže vás současné splátky vašich dluhů zatěžují, jestliže splácíte nevýhodný úvěr a potřebovali byste tento úvěr refinancovat nějakým jiným úvěrem, právě pro takové případy jsou určeny konsolidace splátek. Tento krok je nanejvýš výhodný právě v dobách, kdy jsou například úrokové míry na takových nízkých hodnotách, jako v dnešní době. Pokud jste uzavírali smlouvu o půjčce v době, kdy úrokové sazby byly mnohem vyšší než dnes, pak byste službu konsolidace úvěru měli přehodnotit. Může vám ušetřit značné množství peněz.

Doplňkové produkty

Ke spotřebitelským úvěrům, což jsou v podstatě osobní účelové ale také neúčelové půjčky, je možné sjednat si například pojištění, případně navýšit stávající půjčku. Jedná se prakticky o dvě služby – Pojištění schopnosti splácet a Možnost navýšení úvěru. U pojištění schopnosti splácet existují tři typy pojištění – Pojištění k půjčce zdarma, volitelné pojištění pro podnikatele a volitelné pojištění pro zaměstnance. U služby možnost navýšení úvěru existuje také několik různých variant. Můžete využít variantu předem schváleného limitu půjčky, půjčky bez doložení příjmů nebo základní pojištění splácet zdarma.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>