Jestli jste náhodou dostali složenku, kterou byste měli okamžitě splatit, ale momentálně nemáte tolik hotovosti, zbývá vám jenom několik variant, jak tuto situaci vyřešit. Buď můžete požádat o pomoc rodinné příslušníky, přátele nebo známé, kteří vám ochotně požadovaný obnos půjčí, nebo můžete jít do banky a požádat o rychlý spotřebitelský úvěr. V bance ovšem proces vyřizování půjčky může chvíli trvat, přičemž není dopředu jasné, jestli úvěr od banky vůbec obdržíte. A tak pro vás máme další řešení. Můžete například zkusit využít bezúročnou půjčku od NetCreditu.

Půjčka ihned od NetCreditu

NetCredit je společnost, která na českém trhu spotřebitelských úvěrů nabízí převratnou inovaci. Touto inovací je takzvaná první půjčka bez úroku. Co to znamená? Znamená to, že pokud jste nový klient a u NetCreditu jste před tím ještě nikdy neměli žádnou půjčku, můžete získat svou první půjčku bez úroku. Pokud se tedy u NetCreditu zaregistrujete a o svou první půjčku zažádáte, obdržíte tuto půjčku zcela zdarma. A nemusíte se obávat ani žádných neviditelných nebo takzvaných skrytých poplatků. Jinými slovy to všechno znamená, že pokud požádáte například o půjčku patnáct set korun se splatností na dva týdny, za dva týdny splatíte tu samou částku patnácti set korun a ani o korunu navíc. To je vše. Je to tak jednoduché.

Jak tuto bezúročnou půjčku získat

Pokud tedy budete mít zájem o tuto bezúročnou půjčku, budete se muset v prvé řadě zaregistrovat na webových stránkách NetCreditu. Při této registraci si na webu také najdete a vyberete vhodnou variantu půjčky, která pro vás bude nejlepší. Většinou se doporučuje vybrat si při prvním splácení takovou částku, jejíž splácení vás potom nijak výrazně nezatíží a nebude znamenat žádný zásadní problém pro váš další rodinný rozpočet. NetCredit vám při první půjčce nabízí možnost půjčit si až do výše čtyř a půl tisíce korun.

Jak půjčení probíhá

Celý proces půjčení je poměrně jednoduchý. Všechno v podstatě probíhá online, čili celou půjčku si můžete bez problémů vyřídit přímo z pohodlí vašeho domova, nemusíte nikam chodit, zjišťovat si otevírací hodiny, ani brát si volno v práci. Jakmile si danou částku vyberete a rozhodnete se i pro dobu splatnosti. Začnete vyplňovat registrační formulář. Formulář je velmi jednoduchý, jeho vyplnění snadné a přehledné a nemělo by vám zabrat více než pár minut. Po odeslání žádosti po vás bude ovšem vyžadován registrační poplatek. Registrační poplatek je však v tomto případě pouhou formalitou a činí směšný jeden halíř. Tento poplatek je nutné uhradit z toho důvodu, aby došlo k ověření platnosti vašeho účtu a nemohlo dojít k žádnému omylu. Tento poplatek tedy pošlete ze svého osobního bankovního konta, nejlépe asi zadáním platebního příkazu v internetovém bankovnictví.

Jak dlouho vše trvá?

Až zaplatíte poplatek, peníze se okamžitě převedou na váš účet. Transakce je v podstatě instantní.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>