Kdo vám půjčí peníze ještě dnes? Kdo vám půjčí padesát tisíc bez krytí? Kdo vám půjčí, jestliže jste podnikatel? Kdo vám půjčí, jestliže už půjčku máte? To jsou dotazy, které velmi často padají a pokud potřebujete půjčit si peníze okamžitě, máte několik různých variant a služeb, které můžete využít.

Půjčkomat

Pokud potřebujete půjčit peníze ještě dnes, můžete využít službu půjčkomat. Jestliže půjčkomat ještě neznáte, nemusíte se vůbec ničeho obávat. Je to sice online služba, ale je spolehlivá a ověřená, čili není žádný důvod k obavám. Na webových stránkách Půjčkomat.cz si můžete zapůjčit obnos až do výše dvaceti tisíc korun prakticky ihned. Velkou výhodou půjčkomatu je jeho flexibilita, spolehlivost a hlavně rychlost.

Výše půjčené částky

Záleží také ovšem na tom, jakou částku potřebujete půjčit a do kdy jste schopni danou částku splatit. V případě okamžitých krátkodobých půjček se nemusíte ničeho obávat. Takže pokud například jeden měsíc nevyjdete s výplatou a potřebujete půjčit pár tisíc, abyste přežili do příštího týdne, než vaše peníze přijdou na účet, pak pro vás může být půjčkomat reálnou variantou. Půjčíte si peníze na týden a až vám přijde výplata, půjčku jednoduše splatíte. K tomuto účelu půjčkomat funguje především.

Everyday plus

Podobnou službu jako půjčkomat nabízí také další online portál, který se nazývá Everyday plus. Everyday plus vám rovněž zajistí okamžité půjčky, jejich limit je však stanoven na dvanáct tisíc korun. Se službou Everyday plus tak můžete čerpat finance zastropované dvanáctitisícovým maximem. Co je navíc nejdůležitější, je to, že tato služba je poskytována bez ročního poplatku a nezahrnuje ani žádné další skryté poplatky. Je to služba, kterou můžete používat prostřednictvím mobilních aplikací ve svých smartphonech. Přes svůj chytrý telefon si tak díky této službě budete schopni převádět peníze na svůj bankovní účet buď přes internet, nebo můžete také použít SMS zprávy.

Uzavření smlouvy s Everyday zdarma

Uzavření smlouvy se službou Everyday plus je zdarma. Platíte pouze poplatek z vybrané částky, který je dvacetiprocentní. Půjčenou částku musíte uhradit vždy do konce následujícího měsíce, přičemž vyúčtování vám bude docházet jednou za měsíc.

Peníze okamžitě

Se službou Everyday plus můžete mít peníze na svém účtu v průběhu několika minut. V průměru netrvá transakce déle než půl hodiny. Takže tato možnost je poměrně výhodná pro všechny, kteří potřebují naléhavě hotovost. Na splacení půjčené částky máte až čtyřicet pět dní. Jestliže ani do této doby nebudete schopni vrátit celý vypůjčený obnos, můžete využít možnost splátek a vrácení částky si tak rozložit na menší sumy a splácet postupně v průběhu několika měsíců. Stačí se jen zaregistrovat na stránkách Everyday plus, kde naleznete také další detailní informace.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>