Potřebujete půjčit peníze? Existuje několik možností, jak získat úvěr od některého ze soukromých bankovních domů působících v ČR. Každá banka ale nabízí odlišné služby a před tím, než se rozhodnete vzít si půjčku, je dobré důkladně promyslet, kterou banku oslovit. Nejdůležitějším kritériem při takovém rozhodování jsou pravděpodobně úrokové sazby, jejich výše, délka splatnosti a případné penalizace. Podívejme se nyní, jaké varianty nabízejí jednotlivé bankovní instituce konkrétně.

ČSOB

Výhody půjček u Československé obchodní banky mohou různé. Tato banka například nabízí možnost vybrat si splátku i dobu splácení. To je poměrně výhodné, záleží ale na tom, jaké jsou vaše momentální možnosti a v jaké finanční situaci se zrovna nacházíte. Nicméně možnost samostatně si vybrat je velmi důležitá. Další výhodou může být také to, že svou půjčku můžete v průběhu splácení předčasně splatit. Banka vám zároveň nabízí možnost získat okamžitě částku až do výše šesti set tisíc korun, aniž byste k tomu potřebovali zajištění případně krytí. Což je pochopitelně velmi výhodné v případě, že peníze potřebujete ihned a nejste schopni zajistit si okamžité ručení. Další variantou jsou ještě takzvané účelové půjčky. To znamená, že pokud se například chystáte na rekonstrukci bytu, nové vybavení, instalaci nové kuchyňské linky, rekonstrukci koupelny nebo bytového jádra a podobně, banka vám na tyto projekty ochotně půjčí. Další možností je také konsolidace úvěrů.

Peníze potřebuji hned

Pokud na svou půjčku spěcháte a situace je urgentní, pak by pro vás mohla být zajímavou variantou půjčka od HomeCreditu. HomeCredit nabízí takzvanou půjčku ihned. Výhody hotovostní půjčky ihned spočívají v tom, že vám banka slibuje vrátit polovinu úroků v případě, že budete splácet pravidelně a poctivě. Vzhledem k tomu, že u tohoto typu půjčky se úroková sazba pohybuje kolem osmi a půl procenta, může vrácení poloviny z této částky představovat poměrně významný obnos a znamená to tedy, že při pravidelném placení je úrok pouhá čtyři procenta. To je u podobného typu půjček velmi dobrá sazba. Banka navíc ještě nabízí pojištění výdajů a co je nejdůležitější, všechny půjčky jsou bez poplatků. Žádosti o úvěr jsou ovšem vždy posuzovány individuálně a každá konkrétní nabídka se tak může výrazně odlišovat od toho, co bylo prezentováno výše. V případě žádosti o půjčku HomeCredit je však nutné také počítat s tím, že banka může posoudit udělení půjčky teprve až po nahlédnutí do registrů Solus nebo do nebankovních registrů.

Půjčkomat

Další zajímavou možností je například půjčkomat. Jedná se o online službu, při níž můžete na stránkách Půjčkomat.cz získat peníze snadno a rychle. Půjčkomat je velmi flexibilní a nabízí okamžité půjčky až do výše dvaceti tisíc korun.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>