Jestliže potřebujete refinancovat půjčku, tak například Equa Bank nabízí vcelku slušné podmínky, s nimiž při převodu vaší půjčky můžete ušetřit značné množství peněz.

RePůjčka

Refinancování vaší půjčky u Equa Bank se jmenuje RePůjčka. RePůjčka vám vaši půjčku dokáže zlevnit v řádu až pětadvaceti procent měsíčních splátek. Pokud už tedy máte půjčku uzavřenou u jiné banky případně nějaké jiné, třeba i nebankovní instituce, můžete si vaši půjčku převést k Equa Bance a výrazně tak ušetřit náklady na splácení tohoto úvěru. Equa Banka zlevní vaše náklady především díky garantovanému snížení úrokových sazeb a zrušením veškerých poplatků. A co víc, zaplacené poplatky, které jste doposud platily u vaší banky, vám Equa Banka vrátí zpět. A to nejsou zanedbatelné částky. Jakoukoli půjčku, kterou jste tedy uzavřeli u jakékoli bankovní či nebankovní společnosti tedy můžete jednoduše převést na půjčku u Equa banky. Tato půjčka byla oceněna v soutěži Zlatá koruna jako nejlepší produkt na českém úvěrovém trhu v roce 2013.

Co všechno se dá RePůjčkou zlevnit

Pomocí Repůjčky si můžete zlevnit například konsolidované půjčky, libovolné hotovostní půjčky, účelové půjčky nebo i neúčelové půjčky.

Jaké jsou hlavní výhody refinancování půjček

Hlavními výhodami refinancování půjček s RePůjčkou je zejména snížení splátek až o dvacet pět procent při zachování stejné doby splatnosti. Dále pak pohodlné vyřízení převodu půjčky, při němž se v podstatě nemusíte vůbec o nic starat, a banka veškeré náležitosti převodu vyřídí za vás. Posuzování vaší žádosti lze provést i online a celý proces nezabere déle než jednu minutu. Všechny tyto služby jsou zcela bez poplatků a navíc se můžete ještě dočkat bonusu vrácení patnácti set korun ke každé RePůjčce. Na online kalkulačce si navíc ještě můžete rychle, jednoduše a pohodlně zjistit, kolik převedením půjčky můžete ušetřit.

Jaký je rozdíl mezi refinancováním půjčky a konsolidací úvěru

V případě klasické konsolidace úvěrů si klient zpravidla sníží měsíční splátku, to ale pouze výměnou za prodloužení doby splatnosti. Výsledkem je ovšem to, že půjčku nakonec stejně přeplatíte, a to ještě navíc o mnohem víc, než byste zaplatili při původním splácení. Repůjčka vám naopak ve srovnání s konsolidací sníží měsíční splátky a k tomu ještě navíc dobu splácení neprodlouží. Nejedná se o vůbec žádný trik ani fintu. Je to prostě jen chytrý způsob, jak zbytečně nepřeplácet půjčku víc, než je zdrávo. Je možné převádět také leasing na auto. Největší výhodou tohoto převodu je to, že okamžitě získáte technický průkaz, který obvykle náleží leasingové společnosti samotné.

Ušetřete a tisíce ročně

Převedením půjčky k Equa Bank můžete skutečně ušetřit ročně až tisíce korun.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>