Chcete si koupit nové auto? Potřebujete nově vybavit svůj byt novými spotřebiči? Chcete si pořídit novou elektroniku? Pak právě pro vás jsou určeny rychlé a jednoduché půjčky, které můžete využít na financování vašich momentálních potřeb. Jsou to okamžité spotřebitelské úvěry, které nejsou nijak vázané na žádný konkrétní druh zboží a které můžete ztratit prakticky za cokoli. Tyto úvěry můžete čerpat až do výše několika set tisíc.

Půjčka u Československé obchodní banky

Zajímavé spotřebitelské úvěry nabízí například Česká obchodní banka. Zde můžete rychle a poměrně snadno získat úvěr i od dvou set tisíc korun. Maximální možná částka, kterou lze takto získat může být ovšem i daleko vyšší. V některých případech lze získat půjčku až na šest set tisíc.

Výhody půjčky u Československé obchodní banky

A jaké jsou tedy výhody půjčky od ČSOB? V prvé řadě se samozřejmě jedná o roční úrokové sazby, které Československá obchodní banka nabízí poměrně výhodně. Roční úroková sazba se zde u tohoto typu úvěrů pohybuje okolo osmi procent, což je v porovnání s jinými bankovními domy velmi slušné číslo. Dalším důležitým bodem, který je také nutné zvažovat při vybírání toho správného úvěru, je výše splátek. U ČSOB si výši splátek můžete určit sami podle svých finančních možností tak, aby vaše splátky nikterak dramaticky nezatížily například váš rodinný rozpočet. Dalším důležitým plusovým bodem je také to, je si splátky můžete rozložit na docela dlouhou dobu splatnosti, která v tomto případě činí až sedm let. U tohoto typu úvěru také není nutné dokládat, za co budou půjčené peníze utraceny. Je to jen na vás, jedná se totiž o takzvanou neúčelovou půjčku. Prostě si jenom půjčíte peníze a je pak jenom na vás, co si za ně koupíte, banka po vás nebude požadovat žádný doklad, na jehož základě by se rozhodovala, jestli vám půjčku vydá. S půjčenými penězi budete moci disponovat okamžitě po podpisu smlouvy a můžete si půjčit, jak už bylo řečeno výše, maximálně šest set tisíc korun.

Dvě sta tisíc bez ručitele a zástavy

Částku dvě sta tisíc můžete získat i bez ručitele a zástavy. Musíte mít ovšem velmi vysoký měsíční příjem a musíte být zaměstnáni na pracovní poměr s dobou neurčitou. Pokud budete na svém osobním bankovním účtu protáčet měsíčně velké množství peněz, pak takovou půjčku můžete ještě uspíšit.

Osobní půjčka Cetelem

Své tajné sny, přání a touhy si můžete splnit také osobní půjčkou Cetelem. Zde můžete získat úvěr nejen na dvě stě tisíc, ale i do jednoho milionu. V případě půjčky dvě stě tisíc je doba splácení sedmdesát dva týdnů. Měsíční splátka činí v takovém případě čtyři tisíce sto deset korun. Výše úrokové sazby se pak pohybuje lehce nad deseti procenty.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>