Potřebujete okamžitě třicet tisíc? Třicetitisícovou půjčku můžete získat okamžitě a bez ručitele. Na tři měsíce tuto půjčku můžete mít dokonce bezúročně.

Operativní půjčka

Operativní půjčka je právě ta, díky níž můžete oněch třicet tisíc získat poměrně snadno a rychle. A jaká je charakteristika této půjčky? Tento úvěr můžete mít v rozmezí od deseti do třiceti tisíc korun. Maximální splatnost tohoto úvěru se však pohybuje do třiceti šesti měsíců. Půjčka je určena všem, kteří splňují dané podmínky půjčky. Ty nejsou nijak dramatické. V podstatě stačí, když jste občanem České republiky a máte na tomto území registrované trvalé bydliště ve vlastní nemovitosti. Půjčka ale není ničím zajištěna.

Výhody operativní půjčky

No a jaké jsou tedy výhody této operativní půjčky? Velkým plusovým bodem je to, že je zde možné využít akci půjčka na tři měsíce bezúročně, díky níž máte tříměsíční úrokovou slevu. Dále si můžete výši splátek stanovit podle svých vlastních možností, což je také velmi výhodné zejména pro váš rodinný rozpočet, který pak nemusíte zbytečně zatěžovat vysokou splátkou, na niž byste neměli nebo museli se kvůli ní nějak výrazněji omezovat. Peníze můžete získat ihned po podpisu smlouvy, budou vám okamžitě k dispozici a můžete s nimi neprodleně operovat. Jedná se o půjčku neúčelovou. To znamená, že je úplně jedno, za co peníze utratíte. Jestli si koupíte nové auto, elektronické spotřebiče do domácnosti, pojedete na dovolenou a podobně, je to úplně jedno. Banka nebude zjišťovat, na co peníze potřebujete a účel půjčky nebude ani rozhodujícím kritériem pro její udělení. Je také dobré vědět, že u této půjčky neplatíte žádné poplatky předem a notářský poplatek je možné uhradit přímo z této půjčky. Při uzavírání této půjčky jednáte přímo s věřitelem a nevoláte na žádné placené linky. Zárukou půjčky je rychlé a diskrétní vyřízení.

Co je třeba doložit

Důležitou věcí u této půjčky je také to, že v podstatě nemusíte ani vůbec nic dokládat. Nemusíte prokazovat, jak vysoký máte příjem. Výše vašeho měsíčního výdělku není v tomto případě rozhodující. Rozhodující nebudou ani vaše záznamy v takzvaném registru bankovních dlužníků, protože při této půjčce se do nich nenahlíží. Jediné, co budete muset předložit, je váš občanský průkaz.

Optimální půjčka u Komerční banky

Charakteristika optimální půjčky u Komerční banky je taková, že si můžete půjčit úvěr už od třiceti tisíc až do výše dvou a půl milionu korun. Maximální splatnost tohoto úvěru je pak deset let. Tato půjčka je však určena výhradně ke konsolidaci neboli sloučení současných už existujících úvěrových závazků. Jako žadatel o tuto optimální půjčku budete muset doložit dva doklady totožnosti, potvrzení o příjmu a daňové přiznání.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>