Potřebujete si půjčit rychle a levně? Potřebujete na nákup nových spotřebičů do domácnosti? Potřebujete provést rekonstrukci domu či bytu? Potřebujete nečekaně uhradit své výdaje. V následujícím článku vám poradíme, jak si pořídit půjčku snadno a rychle až do výše tři sta tisíc.

Půjčka od ČSOB

Zajímavou půjčku nabízí například Československá obchodní banka. Tady si můžete půjčit klidně i tři sta tisíc korun. A jaké jsou podmínky této půjčky? Tak v prvé řadě je zde poměrně výhodná roční úroková sazba, která se pohybuje okolo deseti procent. Důležitým faktorem je ovšem také to, že si sami můžete zvolit výši splátek. To je u tohoto typu půjček velmi podstatné. Můžete si sami vybrat, kolik budete platit a nebudete tak muset zatěžovat svůj rodinný rozpočet žádnou vysokou částkou, kvůli níž byste pak nebyli schopni financovat své další výlohy. Splátky u tohoto typu půjčky si takto můžete rozložit až do rozmezí sedmi let. U Československé obchodní banky také nebudete muset dokládat, na co půjčku využijete. Jedná se totiž o takzvanou bezúčelovou půjčku. Banka po vás nebude vyžadovat žádný doklad o užití této půjčky a nebude to ani rozhodujícím kritériem při posuzování toho, jestli vám banka půjčku poskytne. Na co peníze použijete, bude tedy čistě jenom na vás. Peníze budete mít k dispozici téměř okamžitě. Jakmile podepíšete smlouvu, můžete své peníze začít okamžitě používat.

Presto půjčka

Podobné podmínky budete mít i s takzvanou Presto půjčkou. Pokud si nakonec vyberete úvěr Presto, bude vaše splátka na tři sta tisíc korun splatná do osmdesáti čtyř měsíců. Ani tato Presto půjčka není účelová, čili dá se použít na financování prakticky čehokoli. Nikdo se vás nebude ptát, na co tuto půjčku potřebujete. U této půjčky můžete získat slevu dvě a půl procenta na úrokové sazbě a pojištění úvěru pro případ smrti, invalidity nebo nezaměstnanosti. Úroková sazba se u Presto půjčky pohybuje lehce nad deseti procenty. Měsíční splátku si ale nebudete moci určit sami. Ta bude v případě tři sta tisícového úvěru stanovena na šest tisíc sto padesát dvě koruny.

Nebankovní půjčka na směnku

Další variantou, jak si půjčit tři sta tisíc, může být takzvaná nebankovní půjčka na směnku. Vyřízení této půjčky je možné do tří dnů. Jedná se o půjčku od soukromého investora. Podmínky této půjčky jsou čtyři. Za prvé musíte být občanem České republiky a musí vám být více než osmnáct let. Zadruhé budete muset předložit dva doklady totožnosti (minimálně). Za třetí musíte řádně splácet a za čtvrté budete muset zaplatit provize pro schválení. Důležité je, že při schvalování půjčky nebudou důležité záznamy v bankovních registrech ani vaše platební historie. Měsíční splátka je devět tisíc sto.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>