Jestliže potřebujete rychle půjčit větší množství peněz, v tomto článku vám poradíme, kde a jak takový obnos získat.

Půjčka od ČSOB

V prvé řadě můžete zvážit půjčku u Československé obchodní banky. Ta vám nabízí vybrat si výši splátek i dobu splácení podle vlastních možností, což je nesmírně výhodné. Můžete si sami vybrat, kolik měsíčně budete splácet. Banka vám tudíž nediktuje žádné přesné podmínky a nemůže se tudíž stát, že byste měli splácení nastavené tak, že by to nějakým způsobem ohrozilo váš běžný rodinný rozpočet. Dalším plusovým bodem je také to, že půjčky můžete předčasně kdykoli splatit. Můžete takto získat úvěr až do výše pěti set tisíc korun. Nebudete potřebovat ani žádné zajištění, ani žádného ručitele. Nemusíte se tedy obávat toho, že pokud zrovna nevlastníte žádnou nemovitost nebo nemáte žádného důvěrného rodinného příslušníka, který by se za vás zaručil, že byste úvěr nedostali. Zároveň zde také můžete požádat o konsolidaci půjček a upravit si své dosavadní půjčky podle sebe. Zjednodušíte si tím splácení a ještě při tom mnohé ušetříte. Při konsolidaci budete splácet pouze jednu půjčku namísto několika a vyhnete se tak celé řadě problémů například s nedoplatky, se zpožděnou platbou, s vysokými úroky a podobně.

Presto půjčka UniCredit Bank

Další variantou by pak pro vás mohla být takzvaná Presto půjčka od UniCredit Bank. Při půjčce pět set tisíc korun a době splácení nastavené na maximálně osmdesát čtyři měsíců, budete měsíčně splácet devět tisíc devět set dvanáct korun. Presto půjčka je neúčelová půjčka. To znamená, že je určená k financování vašich okamžitých potřeb. Je úplně jedno, za co své peníze utratíte. Banka po vás v tomto případě nebude vyžadovat žádný doklad. Nebude to ani rozhodovacím kritériem pro to, jestli vám půjčka bude přidělena či nikoli. Je to zkrátka jenom na vás. Jestli si za půjčené peníze pořídíte nové auto, budete rekonstruovat byt, nakoupíte nové elektrospotřebiče nebo pojedete na dovolenou je úplně lhostejné. Výhodou také je, že úvěr můžete kdykoli zdarma splatit. Nebudete tedy platit žádný poplatek za předčasné splacení. Další důležitou věcí je také to, že si v průběhu splácení můžete splátky až pětkrát odložit. Získáte také pojištění a slevu dvou a půl procent z úrokové sazby pro případ úmrtí, invalidity nebo nezaměstnanosti. Při půjčce pět set tisíc je úroková sazba necelých deset procent.

Půjčka ihned od CitiBank bez poplatků

Půjčku pět set tisíc můžete získat i u CitiBank a to zcela bez poplatků. Půjčku získáte bez ručitele a s výhodnou úrokovou sazbou. Nemusíte dokonce ani chodit do banky. Stačí vyplnit žádost online na webových stránkách CitiBank a domluvit si schůzku s poradcem přímo u vás doma.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>