Pokud potřebujete půjčit peníze, ale nemáte se čím zaručit, pokud v krátké době chcete okamžitě disponovat částkou, již postrádáte a žádný z bankovních domů vám není ochoten tento obnos zprostředkovat, pak je možné obrátit se na některou z nebankovních institucí, které jsou schopny podobné problémy řešit s patřičným zákaznickým komfortem. Zatímco banky úvěry bez ručení výhradně neposkytují, nebankovní instituce takové služby zaručeně zajistí. Půjčky bez ručitele případně půjčky bez příjmu jsou dnes standardní finanční službou a stávají se stále častějšími a oblíbenějšími.

Společnost Profi Credit půjčuje bez ručení

Profi Credit je společnost, která půjčuje bez ručení a půjčka u ní se rozhodně vyplatí. Je totiž finančně, časově i administrativně nesmírně výhodná. Půjčky bez ručitele jsou většinou démonizovány a skandalizovány v médiích, nicméně není nutné se vůbec ničeho obávat. Jedná se o typ půjčky, který je naprosto standardní. Velké množství bankovních produktů totiž ručitele vůbec nevyžaduje. Ať už se jedná o kontokorentní úvěry, debetní úvěry nebo kterékoliv jiné typy spotřebitelských úvěrů. Velmi často není ručitel vyžadován ani u kreditních karet.

Jak to funguje?

No a jak tedy probíhají půjčky bez ručitele? Ručitel je někdo, kdo se za vás zaváže při získávání úvěru od banky, že v případě vaší neschopnosti splácet bude ručitel ten, kdo za vás dlužnou částku uhradí až do úplného vyrovnání dluhu. Většinou to bývá nějaký rodinný příslušník či osoba blízká, někdo z přátel a podobně. Zaručit se ale můžete také majetkem, například zastavením nemovitosti, směnkou a tak dále. Půjčky bez ručitele se většinou neprovádí u vysokých částek, protože bývají často vysoce úrokovány. Existují však některé případy, kdy je možné úročení úplně anulovat.

Výhody

Největší výhodou tohoto typu půjčky je to, že nemusíte na nic čekat a peníze máte k dispozici v podstatě okamžitě. Vzhledem k tomu, že se většinou jedná o poměrně malé úvěry, jsou tyto půjčky v podstatě bezrizikové.

Půjčka bez ručitele od CreditOn.cz

Vzhledem k tomu, že v současné době jsou půjčky u standardních bankovních domů poměrně zdlouhavé a jejich vyřizování můžete dosti komplikované, variantou k řešení vaší finanční situace tedy může být eventuální půjčka od nebankovní instituce. Největším plusem těchto služeb je to, že jsou okamžité a vy můžete dostat své peníze, kdy potřebujete. Jednou ze společností, které umožňují podobné služby je společnost s názvem CreditOn. Pohodlnost půjčky od CreditOn ještě umocňuje fakt, že službu lze zprostředkovat online, přímo z komfortu našeho domova. Takže nemusíte ani nikam chodit, ani ztrácet čas čekáním ve frontách a podobně.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>