ČSTSP je zkratka pro Českou státní spořitelnu. Půjčka u České státní spořitelny dnes už v podstatě nefunguje, ale v myslích mnoha lidí stále zůstává. Půjčka o ČSTSP je speciálním produktem a představuje naprosto obyčejnou možnost úvěrování. Tuto možnost se dá využít pro prakticky jakýkoli typ výdajů, který zrovna máme. Je to typ spotřebitelského úvěru, který je určen na financování těch nejběžnějších každodenních potřeb, ať už se bude jednat o náklady na opravu auta, na opravu domácích spotřebičů (rozbité pračky nebo televize), nákup dárků pro rodinu nebo blízké nebo jakékoli jiné nečekané výdaje na krytí rodinného rozpočtu.

Komu a na co je půjčka určena

Využití půjčky může být tedy velmi pestré. Není totiž předem určeno, na co mají být peníze utraceny. Je tedy možné využít půjčku prakticky na cokoli. Od nákupu automobilu až po financování letní dovolené u moře.

V čem půjčka spočívá

Hlavní princip půjčky od České stavební spořitelny je velmi normativní a je rozpracován nesmírně jednoduše. O půjčku lze zažádat i telefonicky nebo online na internetu. Stačí jen informovat příslušnou instituci o tom, že máte zájem o půjčku. Všechno ostatní už v podstatě zařídí sama společnost a vy se nemusíte vůbec o nic starat a s ničím ztrácet čas. Největší výhodou této půjčky je tudíž to, že k ní není nutné žádné vyplňování složitých dokumentů ani znalost nějakých komplikovaných paragrafů. Stačí jen oznámit úmysl půjčit si a vše ostatní už za vás vyřídí bankovní specialisté. Je to tedy typ půjčky určený pro laickou veřejnost, která většinou nemá s půjčováním peněz žádné bohaté zkušenosti, a potřebuje si půjčit jen jednorázově, rychle a jednoduše.

Levně a rychle

Další předností půjčky České státní spořitelny je jednak její už zmíněná rychlost, ale hlavně lacinost. Jedná se totiž o nesmírně populární spotřebitelský produkt, který má na trhu bankovních úvěrů vcelku velkou konkurenci, díky níž se úrokové sazby u tohoto produktu drží stabilně velmi nízko. Vzhledem k tomu, že se jedná o takzvanou půjčku neúčelovou, je možné ji uplatnit na jakýkoli nákup.

Jak o půjčku od ČSTSP zažádat

O půjčku lze zažádat jak v příslušné bankovní instituci na její místní pobočce, tak i telefonicky nebo na internetu. To je další z mnoha pohodlných výhod tohoto typu bankovního úvěru. Nemusíte už prakticky ani nikam docházet, nemusíte zjišťovat žádné otevírací hodiny, nemusíte si s nikým domlouvat osobní schůzky a nemusíte si ani brát volno v práci. Stačí jen zvednout telefon a zavolat a během několika krátkých minut je vše vyřešeno. Případně je také možné vyplnit online žádost na webových stránkách příslušné bankovní instituce, což při jednoduchosti dotazníku zabere skutečně jen pár okamžiků.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>