Jestli si potřebujete půjčit peníze a obáváte se vysokých úroků a přeplacení půjčky o značnou sumu peněz, pak vám v tomto článku nabídneme několik užitečných tipů na to, kde si půjčit s co nejnižším úrokem.

Nová půjčka od Air Banky

Zajímavým a výhodným řešením by pro vás možná mohla být nová půjčka od Air banky. A v čem tato nová půjčka spočívá? Za prvé tato půjčka slibuje všem těm, kteří splácejí včas, odpuštění několika splátek. Půjčit si můžete v rozmezí od pěti do čtyř set tisíc korun. Půjčku si můžete rozložit až na maximum devadesáti šesti měsíců, což činí v konečném součtu osm let. Splácet můžete, kolik si sami stanovíte a při dobrém rozložení splátek můžete takto ušetřit až padesát tisíc korun.

Osobní půjčka od Reiffeisen Bank

Další vhodnou variantou by pak pro vás mohla být osobní půjčka od Reiffeisen Banky, díky níž si můžete půjčit až padesát tisíc korun. Přesnou výši odměny u tohoto typu úvěru zjistíte ale až podle doby splácení a podle výše úvěru. V případě půjčky padesát tisíc může být doba splácení až šest let, pokud si půjčíte pouze tři tisíce, pak můžete splácet nejméně dva roky. Na půjčku nejsou uvaleny žádné poplatky za zřízení ani za správu úvěru, což je samozřejmě nesmírně důležité, protože takové poplatky mohou výší splátek významně navýšit. Půjčku můžete také splatit i předčasně a ani u předčasného splacení vám nebudou účtovány žádné poplatky. Tato akce platí i pro žádosti podané přes internet, protože tuto půjčku lze také vyřídit i online.

Příklad výpočtu splátek

Pokud byste si například vzali úvěr ve výši dvě stě padesáti tisíc, mohli byste si splácení rozložit do pěti let a v takovém případě by počet vašich splátek byl šedesát při měsíční splátce pět a půl tisíce. Úroková míra je tu poměrně nízká a výhodná a je stanovena na dvanáct procent. RPSN je pak třináct procent. Celkem byste tedy zaplatili tři sta třicet dva tisíc. Za řádné splácení byste ovšem dostali slevu na splátkách padesát tisíc. Celková splatná částka by tudíž činila dvě stě osmdesát dva tisíce korun.

Bezúčelová půjčka online Cetelem

A naším posledním tipem na výhodnou půjčku je takzvaná bezúčelová půjčka Cetelem. U bezúčelové půjčky je lhostejné, za co si vypůjčené peníze utratíte. Nemusíte nikomu nic dokládat a nikdo se vás ani nebude dotazovat, na co peníze potřebujete. Pokud potřebujete koupit nový automobil nebo rekonstruovat dům nebo byt, můžete takto získané prostředky použít právě na to. Je to čistě jenom na vás. No a jaké jsou podmínky půjčky Cetelem? Úroková sazba se pohybuje podle výše úvěru v rozmezí mezi třinácti a čtrnácti procenty. Při uplatnění slevy je to ovšem něco přes jedenáct procent. Odměna za řádné splácení může činit až dvacet pět tisíc.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>