Hledáte výhodné úvěrové příležitosti pro vaše podnikatelské plánování? Vašemu podnikání můžete dát více prostoru třeba půjčkou pro podnikatele a OSVČ. Není špatné využít například služby expres business.

Expres Business

A jaké jsou konkrétní výhody úvěru expres business? Tento typ půjčky vám umožní získat prostředky až do výše dvou a půl milionu korun, což je velmi výhodné obzvláště pokud potřebujete větší částku v krátkém časovém období. Půjčky se většinou realizují s dobou splatnosti v rozmezí od dvou do sedmi let. Dalším pozitivem této půjčky je to, že potřebnou částku můžete získat téměř okamžitě, během pouhých čtyřiadvaceti hodin od schválení veškerých požadovaných dokumentů. Pro podnikatele je také dobrou zprávou to, že lze využít možnost slevy na dani a zároveň také snížení základu úrokové sazby. Pro případy nemožnosti splácet v důsledku neočekávaných zdravotních problémů, trvalé invalidity nebo jakýchkoli jiných nepředvídatelných okolností je možné si zajistit pojištění na splácení úvěru.

Podnikatelská půjčka Acema Credit

Podnikatelský úvěr od třiceti tisíc až do výše třiceti milionů můžete získat díky službě Acema Credit. Je to typ úvěru, který se hodí na získání finančních prostředků, aniž byste k tomu museli dokládat daňové přiznání nebo doklad o účelu, za nímž je úvěr poskytován. Nebudete potřebovat ani žádné záznamy z registrů bankovních dlužníků a pochopitelně můžete využít i variantu předčasné splátky a výrazně si tak snížit náklady na splacení dluhu.

Pro začínající podnikatele

Jako počáteční kapitál je podnikatelský úvěr vhodný pro začínající podnikatele, ale dá se využít také na konsolidaci úvěrů a celou řadu dalších finančních operací. Důležité je, že nejsou potřebné žádné doklady o historii podnikání ani daňová přiznání. Finanční zálohy ihned po podepsání tohoto úvěru jsou součástí této služby stejně jako možnost mimořádné splátky.

Půjčka ZUNO

Nízké úrokové sazby a vedení půjčky bez poplatků nabízí půjčka ZUNO. Zuno je bankou, v níž za vedení jakékoli služby nebudete nikdy platit. Měsíční poplatky u ní také neexistují. Navíc banka nabízí také velmi nízké úrokové sazby, jaké u jiných bank nenajdete. Co je však nejpodstatnější, tyto úroky se vám po celou dobu vedení půjčky nikdy nezmění od počátku až do konce splácení.

Získat půjčku

Pokud jste OSVČ půjčku Zuno můžete získat velmi jednoduše. Jediné podmínky, které musíte splňovat, jsou ty, že musíte být starší osmnácti let, musíte být OSVČ nesmíte mít žádný záporný záznam v rejstříku.

Půjčka plus

Pokud byste měli zájem ještě o nějakou službu navíc, můžete využít služby Půjčka plus. Tato půjčka je už ovšem zatížena měsíčním poplatkem, který činí devadesát devět korun.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>