Sháníte půjčku a nevíte, jak na to? Potřebujete si půjčit peníze a nevíte, na koho se obrátit? Chcete si pořídit nový automobil, provést rekonstrukci domu nebo zaplatit dovolenou? V tomto článku vám nabídneme několik možností, jak to provést. Poradíme vám užitečné triky a upozorníme na věci, jichž je nutné se vyvarovat, abyste při splácení neutrpěly žádné velké ztráty.

Expres půjčka od GE Money Bank

V prvé řadě bychom vás rádi upozornili na takzvanou Expres půjčku od GE Money Bank. Pokud tedy potřebujete rychle peníze na cokoli, půjčka od GE Money Bank by mohla být tou pravou variantou právě pro vás. Zde si můžete půjčit například sto dvacet tisíc korun a splácet měsíčně pouze dva tisíce dvě stě devadesát devět. Nebo si můžete půjčit sto sedmdesát tisíc při měsíčních splátkách tři tisíce sto devadesát devět. Peníze dostanete ihned po podpisu smlouvy a můžete s nimi okamžitě manipulovat. Můžete také využít akčních nabídek na splátky. O půjčku můžete zažádat i online. Stačí se jen jednoduše zaregistrovat na webových stránkách GE Money Bank, vyplnit krátký formulář a zaslat žádost o udělení půjčky. Půjčka je bez jakýchkoli poplatků a své splátky si můžete rozložit na delší dobu.

Jaké jsou akční splátky u Expresní půjčky?

Pokud se ptáte na podmínky akčních splátek u Expres půjčky, tak ty jsou také poměrně výhodné. Nabídka v tomto případě platí ale pouze do konce února 2014. pokud se vám podaří uzavřít smlouvu v tomto termínu, pak budete mít nárok na vcelku značné slevy. Poskytnutí úvěru je gratis, za půjčku se neplatí žádné poplatky, poplatky neplatíte ani za vedení účtu a úroková sazba je čtrnáct procent.

Půjčka o HomeCredit

Rychle a jednoduše si můžete sjednat půjčka také u HomeCreditu. Stejně jako v předcházejícím případě můžete i zde vyřídit všechno pohodlně z domova na internetu online. Nemusíte tedy vůbec nikam chodit, zjišťovat si otevírací hodiny, domlouvat si s nikým žádné schůzky ani brát si volno v práci. Stačí jen registrace na webovém portálu HomeCreditu. Jedná se o hotovostní půjčku, kterou můžete čerpat až do výše sto padesáti tisíc.

Výhody hotovostní půjčky od HomeCreditu

Splátky půjčky od HomeCreditu si můžete až čtyřikrát odložit. Půjčit si můžete už od deseti tisíc a maximum, které si můžete půjčit je až sto padesát tisíc. Možností je zde také pojištění výdajů a celá půjčka je bez poplatků.

Příklad takové půjčky

Pokud si tedy půjčíte například sto tisíc u HomeCreditu, bude vaše měsíční splátka činit osmnáct set devadesát devět korun. Roční úroková sazba bude stanovena na třináct procent a RPSN budete platit čtrnáct a půl procenta. Celkový počet splátek bude stanoven maximálně na osmdesát čtyři. Celková splatná částka bude tedy sto padesát šest tisíc.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>