Sjednocení více půjček do jedné je v poslední době oblíbenou a vítanou variantou řešení splátkových situací. Jestliže tedy máte více úvěrů u množství bankovních či nebankovních institucí, měli byste variantu konsolidace půjčky minimálně zvážit. Mohla by vám totiž ušetřit nemalé množství peněz. V následujícím článku vám poskytneme několik cenných rad a tipů, jak v takových případech postupovat a kde si sjednocení úvěrů zařídit.

Konsolidace půjček s Komerční bankou

Vyřiďte si sloučení půjček u Komerční banky a rozhodně neprohloupíte. Můžete naopak značné množství peněz ještě ušetřit. V případě převodu půjček ke Komerční bance se můžete těšit na to, že za vás banka ještě navíc dvě měsíční splátky zaplatí (platí to pro takzvané optimální půjčky uzavřené do konce března roku 2014). Tento nárok na zaplacení dvou anuitních splátek budou mít klienti, kteří nebudou po splatnosti se žádnou z vyměřených splátek úvěru a kteří mají aktivní běžný účet vedený v Komerční bance. Je to tedy jinými slovy výhoda převážně pro klienty Komerční banky. Pokud nejste klientem Komerční banky, nebudete na tuto výhodu mít nárok. Nicméně i to lze lehce vyřešit, pokud se stanete klientem Komerční banky a založíte si u ní svůj stabilní spotřebitelský úvěr. V takovém případě pak budete tuto výhodu moci využít. Pokud jste ovšem uzavřeli smlouvu o optimální půjčce v období od 1. 10. 2013 do 31. 12. 2013, pak se na vás tato nabídka nebude vztahovat.

Charakteristika optimální půjčky u KB

Optimální půjčka je určena výhradně občanům České republiky, cizincům s trvalým pobytem v České republice a také občanům Evropské unie s povolením k dočasnému nebo i trvalému pobytu na území České republiky. Maximální doba splatnosti tohoto úvěru je stanovena na deset let. Půjčka je určena výhradně ke konsolidaci současných existujících úvěrů, které ještě nejsou po splatnosti.

Konsolidace půjček u České spořitelny

Možnost konsolidace mnoha půjček do jedné umožňuje také Česká spořitelna. Ta vám nabídne sloučení všech vašich půjček do jedné výhodnější. Dostanete zde nižší měsíční splátky, než jste měli doposud. Každý měsíc tak můžete ušetřit stovky až tisíce korun. Jedna vaše konsolidovaná splátka tak bude nižší než všechny vaše dosavadní splátky dohromady. Navíc zde získáte také možnost dostat extra hotovost. Nebudete také muset více řešit, kolik splácíte. Díky tomu, že teď budete mít půjčku jen jednu, budete mít okamžitě rychlý přehled. Splácení pro vás tím pádem bude nejen přehlednější, ale i bezpečnější. Nebudete se už totiž muset obávat toho, že jste na nějakou splátku zapomněli. Díky sloučení půjček si teď budete moci všechno snadno ohlídat.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>